Bergen Film Oyuncuları

Bergen film oyuncuları ile dikkatleri çeken 2022 yılı yapımlarının başında yer almaktadır. Sinema severlerin uzun bir süredir beklediği bir film olurken hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile herkesi büyük bir meraka sürüklemişti. Yayınlandığı ilk andan itibaren herkes tarafından oldukça beğenilen filmin başrollerinde yer alan güçlü isimler de adeta herkesi büyük bir hayranlığa sürüklemeyi başarmıştır.

Bergen filmi hem başarılı olan oyuncuları hem de gerçek bir yaşam hikayesinden ele alınarak uyarlanan bir yapım olmasından ötürü de en çok dikkatleri çeken yapım olmayı başardı. Usta bir sanatçının hayatının filme dönüşmesi ardından bu sefer de Bergen gibi güçlü bir ismin hayatının konu alınması en çok izlenenler arasına yer almasına yardımcı oldu.

  1. Farah Zeynep Abdullah (Bergen)
  2. Ahmet Kayakesen (Abdullah)
  3. Tilbe Saran (Bergen’in Annesi)
  4. Erdal Beşikçioğlu(Bergen’in Babası)
  5. Nergis Öztürk (Nadire)
  6. Çağdaş Tekin (Bergen’in Abisi)
  7. Damla Cercisoğlu (Bergen’in ablası)
  8. Ali Seçkiner Alıcı (Gazino Patronunu)
Bergen Film Oyuncuları
Bergen Film Oyuncuları

Bergen Filmi Gerçek Mi?

Bergen filmi gerçek mi sorusu da izlemeyi düşünen ve izleyen herkes tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan konular arasında yer almayı başardı. 1982li yıllardan günümüze kadar uzanmayı başaran arabesk şarkıları ile dikkatleri çeken Bergen’in hayatı en baştan en sona kadar konu edinmiştir. Başarılı ismin yaşadığı acı dolu olan günler ele alınırken olayın hemen ardından yaşamış olduğu travmalar bir de bu travmalara rağmen başarı öyküleri ele alınmıştır.

Bergen Filmi Ne Zaman ve Kaç Dakika?

Bergen filmi ne zaman ve kaç dakika sorusu da film severler açısından en çok merak edilerek araştırılan konular arasında yer almaktadır. Film baştan sona kadar 2 saat 25 dakika boyunca beyaz perdede yer almış ve izleyen herkesi adeta ekran başına kilitlemeyi başarmıştır. 4 Mart tarihinde ilk olarak sevenleri ile bir araya gelmiş ve daha televizyon ekranlarında yer almamıştır.

Tüm Bergen hayranlarını en baştan en sona kadar gözyaşlarına boğan en başarılı filmlerden birisi de olmuştur.

Yoruma kapalı.